Yelda Gürkan Menajerlik

2014 yılı Ocak ayında Yelda Gürkan tarafından kuruldu. Yelda Gürkan Menajerlik, bünyesindeki oyuncu ve yönetmenlerin menajerlik, sosyal medya ve basın iletişimi, dizi ve sinema projelerinin cast direktörlüğü ve dizi ve sinema filmlerine iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Yelda Gürkan

Eğlence sektöründeki iş hayatına 1998 yılında Klip Müzik’te Basın Danışmanı olarak başladı. Sindoma Müzik, DMC ve Seyhan Müzik’te basın danışmanı olarak çalışmasının yanı sıra 5 sene Prestij Müzik kadrosunda basın danışmanı ve sanatçı menajeri olarak yer aldı. Prestij Müzik bünyesindeki 50’ye yakın sanatçının tüm basın ve menajerlik işlerini yürüttü. Ardından Volkan Severcan-VS Yapım’la birlikte İmaj Entertainment’ta Proje Koordinatörlüğü yaptı. Birçok reklam ve tanıtım filminin yanı sıra Avenue Q Müzikali’nin proje koordinatörlüğünü üstlendi. Aynı dönemde Dormen Sahnesi’nin proje koordinatörlüğünü ve basın danışmanlığını yürüttü.
Vaillant, Sanko Holding, P&G, Unilever, Henkel, Folkart gibi pek çok firmanın tanıtım filmi ve organizasyonlarının etkinlik yönetimini yaptı. Bireysel olarak pek çok konser organizasyonu düzenledi. Pana Film’de Reklam ve Sponsorluk Direktörlüğü yaptı. Aynı zamanda Necati Şaşmaz’ın menajerliğini üstlendi. Ardından direktör olarak Pana Film’in Cast departmanının başına geçti. 2014 yılı Ocak ayında Yelda Gürkan Menajerlik’i kurdu.

Sibel Demiratar / İletişim Danışmanı

2007 yılında Pusula İletişim'de basın danışmanı olarak çalışmaya başladı. Avea Müzik Konserleri, Yeni Bir Hayat yarışma programı, Kadir Çöpdemir Show, Laleli Shopping Fest, 3. Türden Yakın İlişkiler, Leyla'nın Evi, Olağan Mucizeler, Bir Bulut Olsam, Küçük Sırlar, Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi, Mor Menekşeler, Kardeş Payı, Kaçak Gelinler, Musallat Film Serisi, Patlak Sokaklar, Çakallarla Dans Film Serisi, Deliormanlı, Lera Fresca, Kubat, Hidayet Türkoğlu, Sinem Öztürk gibi birçok oyuncu, sinema filmi, konser, tiyatro ve televizyon programının basın iletişim çalışmalarını yürüttü.
2017 yılında Yelda Gürkan Menajerlik bünyesine İletişim Danışmanı olarak katıldı.

Tuğba Mutaf / Sosyal Medya

2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra Pana Film’de Basın ve Halkla İlişkiler departmanında çalışmaya başladı. Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi Terör, Ayrılık, Nazlı Yarim, Fesupanallah, Eşref Saati, Makber, Halil İbrahim Sofrası, Bir Kadın Tanıdım, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurt Kanunu, Yol Ayrımı ve Ben Onu Çok Sevdim dizilerinin, Kurtlar Vadisi Irak (2006), Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine (2008), Kurtlar Vadisi Gladio (2009) ve Kurtlar Vadisi Filistin (2011) sinema filmlerinin tüm medya planlaması, sosyal medya ve basın iletişim çalışmalarını yürüttü.
Contactplus İletişim’de farklı sektörlerden firmaların medya ilişkileri danışmanlığını yaptı. Tekden Film’in yapımcılığını üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin tüm medya planlaması, sosyal medya ve basın iletişim çalışmalarını üstlendi.
2015 yılında Yelda Gürkan Menajerlik bünyesine katıldı.